ЯРИНА ЛОГВІНОВА

Ярина вже третій рік займається живописом і ліпленням в “Монтессорі Центрі” та вже має в своїй колекції більше 50 малюнків і скульптурних творів. Ярина щомісяця бере участь в конкурсі малюнків “ChildOpenArt”. Серед її досягнень в цьому конкурсі: 2 Гран-Прі, 4 золотих медалі та 1 срібна медаль. Крім цього Ярина вже чотири рази брала участь у Всеукраїнському конкурсі малюнків #МИС­ТЕЦ­ТВО, отримавши майже всю лінійку нагород – звання Лауреата 1, 2 і 3 ступенів.

У своїй творчості Ярина може впоратися з усіма труднощами. Їй однаково добре вдається малювати і гуашшю, і акрилом, і аквареллю, і ліпити з пластиліну. Найбільше Ярині подобається створювати авторські складні композиції з цікавими сюжетами. З її роботами Ви можете ознайомитися на сайті www.childopenart.com

Також Ярина успішно навчається в “Montessori English School”. Ось що пише її мама: “Яринці подобається, і ми, як батьки, також задоволені її успіхами в ан­глій­сь­кій. У школі з англійською немає питань, все легко, також дитина з радістю демонструє свої знання, і все завдяки зусиллям нашого улюбленого, терплячого, толерантного педагога з “Монтесорі центру” – Лілії.”

Замовити пробний урок

X