Успiшнi iсторii

Ілля Божко

Мене звуть Ілля, мені 8 років. У «Монтессорі центр» я ходжу з чотирьох років. Я люблю грати на гітарі з Надею, люблю співати з Катею. Ще я ходив на малювання, коли мені було 5 років і озвучував перший мультик в «Монтессорі центрі» про єнотика. Тут працюють дуже життєрадісні люди. Спасибі, що існує такий центр. Також я брав участь в різних конкурсах «Монтессорі центру» з живопису та отримав багато нагород. Надалі я планую брати участь ще й у вокальних конкурсах. Моя мрія стати програмістом, мені подобаються комп’ютерні ігри, а особливо “Brower Stars”.

Mika Phuna

Міці 6 років, з нами в “Монтессорі Центрі” вчиться другий рік!

Міка відвідує заняття 7 днів на тиждень, вона прекрасно малює, дуже активно танцює, грає на фортепіано і так старанно тягне ручки і ніжки на заняттях з балету.

Уроки малювання подобаються Міці за те, що педагог надає тему для малюнка на вибір і приділяє максимум уваги кожній дитині, хоч там і ціла група дітей.

“Викладач з танців дуже весела і ніколи не кричить на своїх учнів” – каже Міка.

На фортепіано грати не складно, адже там можна вивчити і відтворити будь-які пісні, які так подобаються Міці.

Балет, останній з предметів, обраний нею, подобається за красиві рухи і цікаві постановки танців. У перспективі у Міки ще заняття з вокалу!

ДАР’Я ПИЛИПЕНКО

Дар’я тендітна та романтична дівчинка. Творчо дивиться на світ своїми блакитними очима. Дуже полюбляє малювати. Малює не тільки на заняттях в “Монтессорі центрі”, а й в зошитах на уроках і навіть на серветках у кав’ярнях. А щоб це виходило надзвичайно гарно, займається малюванням вже близько трьох років. Дар’ї подобається працювати з аквареллю, роботи виходять повітряні та легкі. Акварель стала відкриттям як власний стиль, Дар’я працює аквареллю для покращення техніки, та викладач Анна, також дає різноманітні сюжетні роботи в пастозній техніці живопису, щоб донька опанувала якомога більше знань та вмінь. В майбутньому бажає опанувати стиль аніме. Займалась мультиплікацією та створювала і озвучувала мультфільми. Зараз Дар’я дуже полюбляє танцювати в стилі хіп-хоп, та бере участь у різноманітних конкурсах. В колекції її досягнень срібні та золоті медалі. Зараз Дар’я вдосконалює свою техніку, щоб отримати найвищу нагороду – Гран-Прі. Пробує себе як блогер, вміє знімати веселі відео за власним сценарієм. А для нас, батьків, найкраща нагорода – це блиск в очах нашої дитини, любов до творчості та прекрасного.

Ми неймовірно щасливі, що наша донька проявляє зацікавленість до прекрасного і вміє дарувати це прекрасне оточуючим! Ми обирали “Монтессорі центр” з точки зору якості, довіри та професійності педагога, і дуже раді, що одного разу прийшли спробувати саме сюди, уроки живопису стали гарною традицією та відкриттям творчого потенціалу нашої дитини! Дякуємо за цікаве сьогодення та яскраві позитивні емоції!

ІЛЛЯ БУГАЙ

Привіт, мене звати Ілля. Мені 8 років. Я вже давно ходжу в школу “Монтессорі центр”. Я дуже полюбляю малювання, гру на фортепіано, ліпку з глини та пластиліну, а також створення мультфільмів. Мене захоплює мальовничий і фантастичний світ комп’ютерних ігор. Мрію створити свого власного персонажа, який стане відомим на весь світ як Бенді. Полюбляю подорожувати та знаходити захоплюючі місця та будинки, в цьому році ми з мамою були в American Тower Hotel, мені так сподобалось, що я почав малювати серії картин з його зображенням. Вчитель по малюванню Аня підказала мені, що я можу створювати комікси, по моїм історіям, в них є деякі жахливі моменти, але все закінчується перемогою добра над злом. Я вже намалював п’ять робіт на цю тему, одну з яких відправив на Всеукраїнський конкурс, а за другу отримав кубок Гран-Прі. Також я малював картину на київський конкурс в газету і зайняв перше місце.

Мій улюблений мультфільм, який я сам зробив – уже є в YouTube – «Пригоди Карлсона. Частина перша», другу частину ми ще робимо, там навіть моя бабуся малювала, у мене багато мультфільмів, які я роблю в школі “Монтессорі центр”, а за «Вершки і корінці» я отримав перше місце на конкурсі #МИСТЕЦТВО. В цьому році я отримав перший в моєму житті Кубок ГРАН-ПРІ. Мама мною дуже пишається! Ще я виступаю на концертах в школі – граю на фортепіано з Лілею. Зіграв композицію із «Зоряних війн» і класику. Дуже люблю загадкові історії, такі як таємниці Чорнобиля, про покинуті станції метро та інші історичні місця. До нових зустрічей!

ЯРОСЛАВА ОСАДЧА

Ярославі 6 років. Вона живе в Києві та навчається в першому класі гімназії № 48 та третій рік – в Міжнародній школі мистецтв “Монтессорі Центр”. З величезним захопленням Ярослава відвідує уроки малювання, мультиплікації, уроки гри на фортепіано та вокальні заняття. Кожна субота дуже очікувана, тому що вона зустрічається з чудовими викладачами Анастасією та Анною. Ярослава набуває знання не лише профільно, але й як почувати себе не сцені, що таке вихованість та творча натура, завдяки атмосфері в школі Ярослава стає більш впевненою та цілеспрямованою дівчинкою. Наша донька брала участь в конкурсах і концертах, що проводяться в “Монтессорі Центр”, неодноразово брала участь у Всеукраїнській виставці #МИСТЕЦТВО, де серед більш ніж 400 дитячих та юнацьких робіт зайняла 2 (срібло) та 3 (бронза) місця. Для нас це як великі Олімпійські Ігри, де Ярослава сходить немов на п’єдестал.

Зараз Ярослава навіть малює роботу аквареллю «Боги Олімпу», щоб володарі усіх стихій допомагали юній творчій особистості. Ярослава дуже весела, товариська, допитлива дівчинка. Світ її захоплень різноманітний: малювання, мультиплікація, музика, танці, спорт. У неї захоплива натура, і вона з натхненням пробує щось нове і цікаве. І нехай не всі її сьогоднішні заняття переростуть в серйозну справу або професію, але вони роблять її життя яскравим та незабутнім. Дякуємо усім, хто підтримує та надихає Ярославу на великі звершення та гарні роботи!

ВЛАДИСЛАВА ПЕРЕПЕЛИЦЯ

Привіт, мене звати Влада і мені 10 років. До “Монтессорі центру” я ходжу близько двох років. Я займалась співами, мультиплікацією, малюванням, але все ж зупинилась на живописі та малюнку. Малювання – це моя стихія, воно мене захоплює, весь вільний час я намагаюсь проводити за цим заняттям.

Навчилася багатьом технікам живопису – лесування, мазки, акварельний живопис, живопис мастихіном, малювала навіть пальцями та повністю роботу простим олівцем. Родичі довго не могли повірити, що я малюю все сама, тому що у школі у мене часто щось не виходило намалювати, але зараз, завдяки постійній практиці малювання з вчителем Анею, мої шкільні роботи хвалять, а однокласники просять мене допомогти їм та навчити так само малювати. Я брала участь у конкурсі #МИСТЕЦТВО і зайняла 3 місце за роботу, яку я назвала «Автопортрет майбутнього», а в минулому році я перемогла і отримала спеціальний приз – мольберт за роботу «Собака – друг людини», яку я малювала мастихіном та гуашшю. Також вдома у мене є колекція досягнень – срібні, золоті медалі та кубок Гран-Прі. Мені дуже подобається, що на уроці я можу навчитись правильно малювати, обирати тему малюнку та поділитися таємницями та відчути підтримку від вчителя. Крім того, обожнюю збирати конструктори Лего, їх у мене вже ціла колекція. Також люблю слухати музику та танцювати. З батьками ми періодично вирушаємо в подорожі – це мене захоплює, адже ти весь час відкриваєш для себе нові міста та країни. Тим більше, що для художника дуже важливо збирати відчуття та надихатися різними подіями та сюжетами.

Одна з моїх мрій – побувати в Парижі і піднятися на Ейфелеву вежу. А поки що буду їх малювати! Дякую школі та викладачам, які мене оточують!

АННА САГУН

Нашій донечці 5 років. Анютка – наша гордість! Ми вже 2,5 роки займаємося малюнком і живописом в стінах “Монтессорі центру”. Відкрили в донечці також любов до співу, грі на піаніно та гітарі, класичних танців і ліплення. Коли ми переступаємо поріг школи, то додому забрати дитину майже неможливо! Цікаві заняття, індивідуальний підхід до дитини, оригінальні завдання! Саме на уроках малювання Анюта вперше відкрила для себе пап’є-маше, розпис новорічної кулі, живопис гуашшю, аквареллю, акрилом, пастою і пастеллю. Вона пише картини пензликами і мастихіном, на папері і на полотнах. Анюта бере участь в конкурсі малюнків ChildOpenArt, де вже отримала срібну медаль і 4 золотих. Вдома на почесному місці красуються два кубка Гран-Прі, якими ми шалено пишаємося і дуже надихаємось! Уже два роки Анюта малює картини на конкурс-виставку #МИСТЕЦТВО, в минулому році Анюта зайняла 3 місце з красивим «Їжачком», зараз він посміхається в кабінеті живопису у педагога Ганни, і надихає всіх діток. А в цьому році ми підготували три роботи на конкурс: «Піони» мастихіном і пастою зайняли – 2 місце, пластилінографія «Стежка в далечінь» – 1 місце, і мультфільм, який Анюта створила з педагогом Ганною, «Кошенята» – 1 місце!

Коли бачиш, скільки чудових робіт малювали діти на виставку, дуже приємно, коли твої роботи відзначають на такому високому рівні! З Катериною (педагогом по фортепіано), Анюта навчилася грати різні композиції і дуже любить грати і співати. Анюта поспішає на заняття і раніше ми ходили 5 разів на тиждень, але з недавніх пір ми почали займатися гімнастикою і стали брати участь в рекламних і телевізійних проектах, тому наш графік тепер досить насичений, але “Монтессорі центр”, педагоги Анна і Катерина стали невід’ємною частиною нашого творчого життя! Ми ходимо не 5 днів, але коли приходимо в школу, то на цілий день!

Спасибі чудовим педагогам і “Монтессорі Центру” за атмосферу дитинства і щастя в очах нашої дитини!

МАРІЯ КАШЛЯКОВА

Знайомтеся – це Марія Кашлякова, їй вже 5 років! В школу “Монтессорі центр” ми ходимо вже 2 роки, це той кабінет, той предмет і ті люди до яких Марія не йде, а мчить. Кожен день ми чуємо про те, що вона вміє і як це зробити. Марія вже вчить всіх як змішувати різні кольори і відтінки цих кольорів, навіть на уроках вона готова допомогти всім і при цьому встигає написати свою картину. Наша сім’я є найбільшим фанатом творчості Маші! Кожна робота для нас безцінна, бо знаємо, скільки любові і праці наша дитина вкладає в них! Комусь може здатися, що десь лінія не рівна, або колір не витриманий, а для нас – це шедевр! Дивимося на кожну роботу і віримо, що у Маші є дуже великий потенціал, який розкриває кожен урок її педагог Анна, і Машина любов до живопису! Педагог і ми відзначаємо, що у нашої дочки вже є свій стиль і почерк художника!

Завдяки відмінній організації в “Монтессорі центрі” різних конкурсів і виставок, у скарбничці Маші вже є 1 бронзова, 2 срібні та 3 золоті медалі! Не було меж радості від нагородження кубком, ми в честь цього влаштували свято, і Маша загадала бажання – отримати кубок-подружку для отриманого кубка! Мрії мають здатність збуватися – в жовтні 2018 року, Машенька отримала другий кубок Гран-Прі! Тому вона знає, що все чого ми бажаємо – здійснюється, а якщо ти ще й намагаєшся для цього, то нагороди і призи точно будуть нагородою за виконану роботу! Зараз ми вже готуємося до школи і відвідуємо підготовку до школи і, зовсім недавно, крім живопису, Маша почала ходити на сучасну хореографію.

Ми дуже любимо “Монтессорі Центр” і педагогів, які розкривають талант Маші і виховують в ній хорошу, добру людину! Велике спасибі!

Анастасія Духно

Знайомтесь, цю чарівну маленьку дівчинку звуть Анастасія Духно. У свої неповні п`ять років вона має дуже багато захоплень. Настя займається моделінгом, навчається у школі верхової їзди, вивчає мистецтво малюнку, вчиться плавати і відвідує уроки англійської мови. Ще Настя захоплюється музикою, вона займається вокалом і робить свої перші кроки як естрадна вокалістка. Приймає активну участь у концертах “Монтессорі центру”. А нещодавно Настя взяла участь у своєму першому вокальному конкурсі VOCAL.UA і виборола 2 місце!

Настя займається з великим задоволенням, вивчає нові пісні, вчиться бути артисткою на сцені. Настя ще не вирішила, яку професію обере в майбутньому, та на цьому етапі свого розвитку намагається отримати максимальне задоволення від навчання.

АННА КИСЛИЦЬКА

Анна Кислицька народилася 12 січня 2011 р. в Києві. У 2017 р. почала відвідувати курси дошкільної підготовки в “Монтессорі центрі”. 1 вересня 2017 р. пішла в 1 клас школи I ступеня № 295 м. Києва, в даний час продовжує вчитися у 2 класі. У вересні 2018 р. Аня вступила до музичної школи “Монтессорі центр”, клас фортепіано. У січні 2017 р. Аня зайняла 1 місце на Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв “Талановиті діти України” в напрямку класичної музики, пісні і танцю. У березні 2017 р. отримала Диплом переможця на VI Всеукраїнському конкурсі-огляді юних піаністів А. Вериківської, на Фестивалі “Весняні нотки”. У квітні 2018 р. отримала Приз Наймолодша учасниця на Міжнародному конкурсі молодих піаністів пам’яті В. Горовиця. У квітні 2018 р. – стала Лауреатом I ступеня на Всеукраїнській музичній олімпіаді “Голос Країни”.

Анна мріє навчитися грати на фортепіано, як її педагог Сніжана Василівна, і стати відомою піаністкою. Крім музики, Анна захоплюється малюванням, тан­цями і ком­п’ютер­ними іграми.

ГЕРМАН ІЩЕНКО

Герману 5 років. Він ходить в дитячий садок “LIBERTY”, а також в «Монтессорі Центр» на англійську і малювання. Вивченням англійської мови Герман зай­маєть­ся з викладачем Лілею. І найголовніше – займається із задоволенням і з хорошими результатами. Атмосфера уроку настільки захоплююча і з творчим підходом, що матеріал засвоюється дитиною дуже легко. Дитина залучена в гру під час уроку і, навіть не розуміючи, як вивчає англійську без зусиль. Багато вивчених слів, речень і найголовніше для його 5 років – він може сказати і пере­вес­ти не­склад­ні речення.

“Спасибі величезне Лілі за якісне навчання дітей і хороші результати в анг­лій­ській Германа”. Мама Германа, Олена.

Замовити пробний урок

X
ПОВIДОМЛЕННЯ ДЛЯ ДРУГА