КОНКУРСИ I ФЕСТИВАЛI «МОНТЕССОРI ЦЕНТРУ»

Студенти «Монтессорі центру» мають унікальну можливість виступати не тільки на шкільних концертах, а й на Всеукраїнських конкурсах на великих сценах.

Команда «Монтессорі центру» з 2014 р. активно займається організацією Всеукраїнських музичних змагань, мистецьких виставок і фестивалів хореографії, в яких беруть участь тисячі молодих і талановитих людей з усієї країни. Наші студенти завжди активно беруть участь в конкурсах і показують високі результати, надихаючись на нові успіхи і досягнення!

ВСЕУКРАЇНСЬКА ВІДКРИТА МУЗИЧНА ОЛІМПІАДА
Всеукраїнська відкрита музична олімпіада «Голос Країни» – найбільші всеукраїнські комплексні музичні змагання, що проводяться за підтримки Міністерства культури України, Національної спілки композиторів України, Національної академії мистецтв України, Національної музичної академії України ім. П.І. Чайковського і під патронатом видатного українського композитора, Героя України, народного артиста України, лауреата Національної премії України імені Тараса Шевченка Євгена Станковича. Співорганізатори музичної олімпіади Національна музична академія України імені П.І. Чайковського та ГО “Монтессорі центр конкурси”. Олімпіада проходить в один або два тури, щорічно восени. В олімпіаді розігруються 15 кубків Гран-Прі в групах номінацій. Учасники змагаються в 6 виконавських олімпійських конкурсах, які включають в себе 76 номінацій, і в музично-теоретичній олімпіаді. 12 вікових категорій: від 4 років і старше без обмежень.

Положення про Олімпіаду

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ВІДКРИТИЙ КОНКУРС ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА
Всеукраїнський відкритий конкурс образотворчого мистецтва #МИСТЕЦТВО – найбільший багатопрофільний некомерційний всеукраїнський відкритий конкурс-виставка образотворчих видів мистецтва. Конкурс-виставка проходить в один тур два рази в рік: навесні та восени. Змагання проходять в 57 номінаціях і в 13 вікових категоріях – від 2 років і старше без обмежень. Конкурс-виставка проводиться під патронатом видатного художника-графіка, педагога, ректора Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури, народного художника України, президента Національної академії мистецтв України, лауреата Національної премії України імені Тараса Шевченка Андрія Володимировича Чебикіна. Володарі Гран-Прі в кожній групі номінацій отримують грошові премії, всі учасники нагороджуються дипломами, цінними призами, медалями та кубками, отримують почесні звання Лауреатів та дипломантів конкурсу!

Положення про конкурс

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ВІДКРИТИЙ КОНКУРС ПІАНІСТІВ ІМЕНІ С.С. ПРОКОФ’ЄВА
Всеукраїнський відкритий конкурс піаністів імені С.С. Прокоф’єва «PIANO.UA» проводиться з метою виявлення талановитих українських музичних виконавців, підвищення виконавської майстерності учнів, студентів і педагогів музичних установ України, підвищення рівня престижу музичних спеціальностей, обміну творчими досягненнями між музикантами. Конкурс піаністів проходить в два тури, щорічно навесні. Змагання піаністів проходять в 5 групах номінацій:

– група номінацій
“Фортепіано”;

– група номінацій
“З оркестром”;

– група номінацій
“Композиція”;

– група номінацій
“Диригування”;

– група номінацій
“Теорія музики”.

12 вікових категорій: від 4 років і старше без обмежень.
Володарі Гран-Прі отримують грошові премії, всі учасники нагороджуються дипломами, цінними призами, медалями та кубками, отримують почесні звання Лауреатів та дипломантів конкурсу!

Положення про конкурс

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ВІДКРИТИЙ ВОКАЛЬНИЙ КОНКУРС
Всеукраїнський відкритий вокальний конкурс «VOCAL.UA» – всеукраїнське відкрите музичне змагання солістів і вокальних колективів. Конкурс проводиться з метою виявлення талановитих українських музичних виконавців, підвищення виконавської майстерності учнів, студентів і педагогів музичних установ України, підвищення рівня престижу музичних спеціальностей, обміну творчими досягненнями між музикантами. Конкурс вокалістів проходить в два тури, щорічно навесні. Вокальні змагання проходять в 5 вікових лігах, які об’єднують 12 вікових категорій: від 4 років і старше без обмежень. Учасники змагаються в 5 групах номінацій, які включають в себе 25 номінацій. Володарі Гран-Прі отримують грошові премії, всі учасники нагороджуються дипломами, цінними призами, медалями та кубками, отримують почесні звання Лауреатів та дипломантів конкурсу!

Положення про конкурс

CHILDOPENART - емблема
КОНКУРС ОБРАЗОТВОРЧИХ ВИДІВ МИСТЕЦТВА
«ChildOpenArt» – конкурс образотворчих видів мистецтва серед студентів та педагогів “Монтессорі Центру”. Конкурс проводиться з метою прилучення студентів “Монтессорі центру” до образотворчого мистецтва та наповнення онлайн-галереї робіт студентів та педагогів «ChildOpenArt.com» для методичної та виставкової діяльності. Конкурс проводиться у двох форматах: щомісячний конкурс і семестровий конкурс:
– Щомісячний конкурс проводиться кожного місяця.
– Семестровий конкурс проводиться 2 рази на рік: в грудні та в травні.
Конкурс дає можливість студентам та педагогам “Монтессорі центру” обмінюватися творчими досягненнями та досвідом. Всі учасники нагороджуються дипломами і медалями. Переможці отримують кубки Гран-Прі.

Положення про конкурс

PETITTPAS - емблема
ФЕСТИВАЛЬ ТАНЦЮ
«ПЕТІ-ПА ФЕСТ» – фестиваль танцю, в якому беруть участь студенти та педагоги “Монтессорі центру”. Фестиваль проводиться 2 рази в семестр, в концертних залах м.Києва. Учасники фестивалю виступають в двох номінаціях: балет і сучасний танець. Мета проведення фестивалю – залучення студентів “Монтессорі центру” до танцю, як до виду мистецтва. Підвищення майстерності, виявлення, підтримка і сприяння просуванню талановитих студентів, обмін творчими досягненнями та досвідом серед студентів та педагогів, заохочення та нагородження студентів за успіхи в навчанні сучасного танцю і балету.

Положення про конкурс

КОНЦЕРТИ ПО СУБОТАХ
«КОНЦЕРТИ ПО СУБОТАХ»
МУЗИЧНИЙ ПРОЕКТ
«Концерти по суботах» – музичний проект серед студентів та педагогів “Монтессорі Центру”. Проводиться з метою прилучення студентів до музичного мистецтва, підвищення майстерності, виявлення та підтримки талановитих студентів, заохочення та нагородження студентів за успіхи в навчанні музичному мистецтву. Музичний проект був створений у 2012 році. На “Концертах по суботах” студенти роблять свої перші маленькі кроки до великої сцени та відточують свою майстерність.

Замовити пробний урок

X