МАРІЯ КАШЛЯКОВА

Знайомтеся – це Марія Кашлякова, їй вже 5 років! В школу “Монтессорі центр” ми ходимо вже 2 роки, це той кабінет, той предмет і ті люди до яких Марія не йде, а мчить. Кожен день ми чуємо про те, що вона вміє і як це зробити. Марія вже вчить всіх як змішувати різні кольори і відтінки цих кольорів, навіть на уроках вона готова допомогти всім і при цьому встигає написати свою картину. Наша сім’я є найбільшим фанатом творчості Маші! Кожна робота для нас безцінна, бо знаємо, скільки любові і праці наша дитина вкладає в них! Комусь може здатися, що десь лінія не рівна, або колір не витриманий, а для нас – це шедевр! Дивимося на кожну роботу і віримо, що у Маші є дуже великий потенціал, який розкриває кожен урок її педагог Анна, і Машина любов до живопису! Педагог і ми відзначаємо, що у нашої дочки вже є свій стиль і почерк художника!

Завдяки відмінній організації в “Монтессорі центрі” різних конкурсів і виставок, у скарбничці Маші вже є 1 бронзова, 2 срібні та 3 золоті медалі! Не було меж радості від нагородження кубком, ми в честь цього влаштували свято, і Маша загадала бажання – отримати кубок-подружку для отриманого кубка! Мрії мають здатність збуватися – в жовтні 2018 року, Машенька отримала другий кубок Гран-Прі! Тому вона знає, що все чого ми бажаємо – здійснюється, а якщо ти ще й намагаєшся для цього, то нагороди і призи точно будуть нагородою за виконану роботу! Зараз ми вже готуємося до школи і відвідуємо підготовку до школи і, зовсім недавно, крім живопису, Маша почала ходити на сучасну хореографію.

Ми дуже любимо “Монтессорі Центр” і педагогів, які розкривають талант Маші і виховують в ній хорошу, добру людину! Велике спасибі!

Замовити пробний урок

X