• uk
    • ru

КОНКУРСИ I ФЕСТИВАЛI «МОНТЕССОРI ЦЕНТРУ»

Студенти «Монтессорі центру» мають унікальну можливість виступати не тільки на шкільних концертах, а й на Всеукраїнських конкурсах на великих сценах.

Команда «Монтессорі центру» з 2014 р. активно займається організацією Всеукраїнських музичних змагань, мистецьких виставок і фестивалів хореографії, в яких беруть участь тисячі молодих і талановитих людей з усієї країни. Наші студенти завжди активно беруть участь в конкурсах і показують високі результати, надихаючись на нові успіхи і досягнення!

ВСЕУКРАЇНСЬКА ВІДКРИТА МУЗИЧНА ОЛІМПІАДА
Всеукраїнська відкрита музична олімпіада «Голос Країни» – найбільші відкриті Всеукраїнські комплексні музичні змагання, які проводяться за підтримки Міністерства культури України, Національної спілки композиторів України, Національної академії мистецтв України, Національної музичної академії України імені П.І. Чайковського, Державного науково-методичного центру утримання культурно-мистецької освіти та під патронатом видатного українського композитора, Героя України, народного артиста України, лауреата Національної премії України імені Тараса Шевченка Євгена Станковича. У листопаді 2018 року «Монтессорі центр» зайняв 2 місце в загальнокомандному заліку серед музичних навчальних закладів України.
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ВІДКРИТИЙ КОНКУРС
Всеукраїнський відкритий конкурс образотворчого мистецтва #МИСТЕЦТВО – багатопрофільний некомерційний конкурс-виставка, що проводиться під патронатом видатного художника-графіка, педагога, ректора Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури, народного художника України, президента Національної академії мистецтв України, лауреата Національної премії України імені Тараса Шевченка Андрія Володимировича Чебикіна. Конкурс проводиться два рази на рік. У жовтні 2018 року «Монтессорі центр» зайняв 1 місце в загальнокомандному заліку серед навчальних закладів України (в загальнокомандному заліку взяли участь 100 шкіл мистецтв, студій і вузів). Також переможцями загальнокомандного заліку серед викладачів живопису стали наші педагоги: Олена Ступак – 1 місце, Анна Задкова – 3 місце (серед 132 викладачів України).
Всеукраїнський відкритий конкурс піаністів
Всеукраїнський відкритий конкурс піаністів імені С.С. Прокоф’єва «PIANO.UA» проводиться з метою виявлення талановитих українських музичних виконавців, підвищення виконавської майстерності учнів, студентів і педагогів музичних установ України, підвищення рівня престижу музичних спеціальностей, обміну творчими досягненнями між музикантами.
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ВІДКРИТИЙ ВОКАЛЬНИЙ І ХОРОВИЙ КОНКУРС
У Всеукраїнському відкритому вокальному та хоровому конкурсі «VOCAL.UA» можуть брати участь українські та зарубіжні музиканти. В тому числі, професійні музичні виконавці, а також учні, студенти та педагоги середніх і вищих навчальних закладів Міністерства культури України та Міністерства освіти і науки України, а також позашкільних навчальних закладів країни. У грудні 2018 року «Монтессорі центр» зайняв 3 місце в загальнокомандному заліку серед музичних навчальних закладів України.
КОНКУРС-ВИСТАВКА ДИТЯЧИХ МАЛЮНКІВ
Конкурс-виставка дитячих малюнків «CHILDOPENART.COM» – освітній проект, створений «Монтессорі центром». Конкурс-виставка проводиться щомісяця, в ньому беруть участь тільки учні наших шкіл – від 60 до 100 учасників в місяць. Конкурс “ChildOpenArt.com” проходить з травня 2014 року і був одним з перших пілотних проектів Google Open Gallery.
ФЕСТИВАЛЬ СУЧАСНОЇ І КЛАСИЧНОЇ ХОРЕОГРАФІЇ
Фестиваль сучасної та класичної хореографії «PETITTPAS.DANCE» проводиться «Монтессорі центром” два рази в рік, починаючи з 2013 р У фестивалі беруть участь учні та викладачі «Монтессорі центру».
«КОНЦЕРТИ ПО СУБОТАХ»
МУЗИЧНИЙ ПРОЕКТ
Музичний проект «КОНЦЕРТИ ПО СУБОТАХ» був створений «Монтессорі центром» в 2012 р. спеціально для учнів музичних шкіл. На «КОНЦЕРТАХ ПО СУБОТАХ» наші учні роблять свої перші маленькі кроки до великої сцени, відточують свою майстерність і проходять відбіркові тури для участі у Всеукраїнських та Міжнародних конкурсах.
X

Замовити пробний урок

  • ЗАМОВТЕ ПРОБНИЙ УРОК