Умови надання послуг

Надання Послуг Виконавцем (далі – Школа) ґрунтується на умовах, які наведені нижче:

АКАУНТ СТУДЕНТА

1.1. Реєструючись на сайті Школи, Студент зобов’язаний надати достовірну і конкретну інформацію про себе, в тому числі свої контактні дані. Студент відповідає за працездатність адреси електронної пошти та мобільного телефону, зазначених при реєстрації. Студент зобов’язаний при реєстрації вказати адресу електронної пошти, яка знаходиться в домені, який не перебуває у власності у Школи. Для зв’язку зі Студентом з надання Послуг, Школа буде відправляти повідомлення по електронній пошті (Email) і через служби коротких повідомлень (SMS, Viber, Telegram і інші) на номер мобільного телефону Студента.

АККАУНТ СТУДЕНТА

2.1. Студент несе повну відповідальність за всі дії, які відбувалися у його Акаунті, створеним і наданим Школою, в тому числі, якщо логін і пароль до Аккаунту став відомий третім особам.

СПИСОК НЕПРИЙНЯТНИХ МАТЕРІАЛІВ ПРИ НАДАННІ ПОСЛУГ

3.1. Всі Послуги, що надаються Школою, повинні бути використані Студентом тільки в легальних цілях і не суперечити чинному законодавству України та міжнародним законодавчим актам.

3.2. Студенту забороняється вчиняти дії по розміщенню електронній (цифровій) інформації на своєму Акаунті з порушенням авторського права і (або) суміжних прав, або інших прав інтелектуальної власності третіх осіб. Це включає, але не обмежується нелегальним розповсюдженням музики, книг, фотографій, журналів або будь-якою іншою роботою, захищеною авторськими правами. Спроба продажу контрафактної продукції призведе до негайного блокування Акаунта Студента. Будь-який Аккаунт, який помічений в порушенні авторських прав, буде повністю або частково заблокований. Будь-який Аккаунт, помічений в повторному порушенні авторських прав, буде знищений.

3.3. Використання Акаунта Студента для зберігання резервних копій або як сховище даних – заборонено.

3.4. Перелік матеріалів, які є неприйнятними в акаунті Студентів:

  • 3.4.1. Warez, crack ресурси.
  • 3.4.2. Піратські архіви фільмів, музики, книг, телевізійних і комп’ютерних програм.

3.5. Студенти несуть повну відповідальність за всі дії, які відбувалися через їх Панелі управління Послугами. У тому числі в разі, якщо логін і пароль до панелі керування Послугами став відомий третім особам. У разі виявлення несанкціонованого доступу до Аккаунту Студента Школа має право обмежити до нього доступ до тих пір, поки з боку Студента не будуть прийняті відповідні заходи.

РОЗСИЛКА СПАМА

4.1. Будь-який Аккаунт Студента, з якого здійснюється масова розсилка незапрошуваних листів (СПАМ), буде негайно заблокований з повідомленням або без такого. Акаунт Студента, дії якого призвели до появи IP адреси, що знаходиться в просторі IP адрес нашої компанії, в чорному списку, буде негайно заблокований.

Замовити пробний урок

X