ВЛАДИСЛАВА ПЕРЕПЕЛИЦЯ

Привіт, мене звати Влада і мені 10 років. До “Монтессорі центру” я ходжу близько двох років. Я займалась співами, мультиплікацією, малюванням, але все ж зупинилась на живописі та малюнку. Малювання – це моя стихія, воно мене захоплює, весь вільний час я намагаюсь проводити за цим заняттям.

Навчилася багатьом технікам живопису – лесування, мазки, акварельний живопис, живопис мастихіном, малювала навіть пальцями та повністю роботу простим олівцем. Родичі довго не могли повірити, що я малюю все сама, тому що у школі у мене часто щось не виходило намалювати, але зараз, завдяки постійній практиці малювання з вчителем Анею, мої шкільні роботи хвалять, а однокласники просять мене допомогти їм та навчити так само малювати. Я брала участь у конкурсі #МИСТЕЦТВО і зайняла 3 місце за роботу, яку я назвала «Автопортрет майбутнього», а в минулому році я перемогла і отримала спеціальний приз – мольберт за роботу «Собака – друг людини», яку я малювала мастихіном та гуашшю. Також вдома у мене є колекція досягнень – срібні, золоті медалі та кубок Гран-Прі. Мені дуже подобається, що на уроці я можу навчитись правильно малювати, обирати тему малюнку та поділитися таємницями та відчути підтримку від вчителя. Крім того, обожнюю збирати конструктори Лего, їх у мене вже ціла колекція. Також люблю слухати музику та танцювати. З батьками ми періодично вирушаємо в подорожі – це мене захоплює, адже ти весь час відкриваєш для себе нові міста та країни. Тим більше, що для художника дуже важливо збирати відчуття та надихатися різними подіями та сюжетами.

Одна з моїх мрій – побувати в Парижі і піднятися на Ейфелеву вежу. А поки що буду їх малювати! Дякую школі та викладачам, які мене оточують!

Замовити пробний урок

X