Ноябрь, 2014

14ноя10:0010:00Вітаю переможців конкурсу дитячих малюнків "ChildOpenArt"

Показать

Подробнее

Щиро вітаю переможців конкурсу дитячих малюнків «ChildOpenArt».
В жовтня 2014 року призи отримали 38 юних художників за свої найкращі роботи. Найприємніше і зворушливе в конкурсі — це нагородження переможців медалями та кубками.
Кілька слів про проект …
В рамках новітнього програмного забезпечення компанії Google — Google Open Gallery, створена онлайн-галерея www.ChildOpenArt.com. Цей сайт і зараз розміщений на домашній сторінці Google Open Gallery. Засновником цього проекту в Україні є школа мистецтв «Монтессорі центр».
Нагородження переможців конкурсу ChildOpenArt проходить щомісяця. Школа «Монтессорі центр» дуже любить проводити торжество в ресторані «Вино Град» — де панує світла, витончена і, можна сказати, королівська атмосфера. Унікальна можливість, яку дарує ресторан для проведення мистецького конкурсу — це проектор, на якому всі гості можуть бачити картину переможця на великому екрані.
В залі під час урочистості присутні конкурсанти, їхні батьки, педагоги та учні «Монтессорі центру». Окрасою конкурсу художників є виступи учнів і викладачів музичної школи.
Зараз у всю йде підготовка до проведення конкурсу «ChildOpenArt — 2014, листопад», який відбудеться на початку грудня. Бажаючі брати участь в конкурсі вже надсилають свої роботи в електронному вигляді для розміщення в онлайн-галереї та подальшого голосування.

Заказать пробный урок

X