Гарантія повернення коштів

Протягом 30-ти днів з моменту оплати послуг в разі відмови від послуг, незалежно від причини відмови, гарантується повне повернення коштів, за вирахуванням комісій платіжних систем, вартості послуг, які вже були отримані і сум оподаткування.

Умови повернення коштів:

 1. Повернення коштів здійснюється тільки за вперше замовлені послуги. Наприклад: якщо ви замовили послугу, після чого отримали повернення грошей і замовили у нас подібну послугу вдруге, то ви не зможете отримати назад гроші за другий замовлення.
 2. Запросити повернення грошей можна тільки протягом 30 днів з моменту оплати послуг.
 3. Повернення коштів здійснюється за вирахуванням комісії платіжних систем і сум оподаткування.
 4. При платежах карткою VISA і MasterCard гроші повертаються на ту ж карту, з якої був здійснений платіж. Після того, як ми повернемо платіж, гроші з’являться на карті протягом 3-х банківських днів. Зверніть увагу на те, що цей платіж не з’явиться у виписках по карті, а просто збільшується сума на карті. Такий тип повернення доступний тільки протягом 30 днів після оплати.
 5. Гроші повертаються за тими ж реквізитами, з яких була проведена оплата послуг.
 6. У разі, якщо оплата була проведена фізособою через відділення банку то гроші можуть бути повернені одним із таких способів:
  • На карту Приватбанку. Для отримання грошей на карту Приватбанку, необхідно написати запит в адміністрацію і вказати номер картки та ПІБ одержувача.
  • На дебетову карту будь-якого банку України. При цьому користувач повинен надати всі реквізити для відправки грошей на свою карту, а саме: найменування одержувача, IBAN, призначення платежу, номер карти, ПІБ власника картки.
  • Іншим способом, який буде зручний для обох сторін.
 7. Повернення оплати здійснюється протягом 10 днів з моменту подачі заявки.
 8. Повернення оплати не проводиться при порушенні правил Монтессорі центру.
 9. При поверненні віднімаються всі бонуси і знижки.

Замовити пробний урок

X