Наша команда

АННА РОСЕНКО - директор школы искусств Монтессори центр
ГАННА РОСЕНКО
ДИРЕКТОР
Ганна Росенко – директор мережі освітніх установ “Мон­тес­сорі центр”. Спів­голова оргко­мітету та співавтор концепції проведення Все­україн­ської музичної олімпіади «Голос Країни». Співзасновник і організатор конкурсу дитячих малюнків та онлайн-галереї ChildOpenArt, Все­україн­ського відкритого конкурсу образо­твор­чого мистецтва #МИСТЕЦТВО, Все­україн­ського відкритого вокального і хоро­во­го конкурсу «VOCAL.UA» і Все­україн­сь­кого відкритого конкурсу піаністів імені С.С. Про­коф’єва «PIANO.UA». Закінчила Націо­наль­ну музичну академію ім. П.І. Чай­ков­ського за фахом “Музична педагогіка”, клас фортепіано. “Я прагну створити в своїх проектах атмосферу любові до дітей, уваги і ввічливості – до батьків, атмосферу дружби – в колективі. Наші студенти вчаться бути артистами і майстрами з першого уроку. Кожен студент – дитина або дорослий – отримує унікальний досвід сценічної діяльності – виставки, концерти та Все­україн­ські конкурси. Мето­дичний ланцюжок нашого навчання: урок -> концерт -> конкурс – виховує постійну мотивацію, вчить прагнути до мети. Навчан­ня мистецтву стає частиною повсяк­денного життя, захоплюючою грою, яка приносить задо­волен­ня від участі і радість перемоги. Приходьте! Буду рада зустріти Вас!”
Владимир Сорока - Монтессори центр
Володимир Сорока
ПЕДАГОГ ГІТАРИ
Володимир Сорока – від­мін­ний практи­кую­чий гітарист, який активно виступає сам і залучає в світ гітарної музики своїх студентів. Володимир закінчив Київський інститут музики ім. Р.М. Глі­єра – естрадно-джазовий відділ по спеціальності “Гітара”. Педагогічну діяльність розпочав з 2015 року. В процесі навчання концентрує увагу на грі в ансамблі, розвитку технічних навичок, нотній грамоті. “Намагаюся підтримувати інтерес до навчання за допомогою сучасного і актуального матеріалу”. Володимир є мульти-музикантом – він відмінно володіє клавішними, ударними інструментами і, звичайно, всіма гітарами – класичною, бас-гітарою та електро. Всі студенти, які потрапляють в клас до Володимира – залишаються тут надовго!
Екатерина Королёва, Монтессори Центр
Катерина Корольова
ПЕДАГОГ ВОКАЛУ
Катерина Корольова – чарівна, професійна і дуже музична. Батьки учнів називають її королевою (повірте, не тільки через прізвище), мами – просять адміністратора записати дитину саме до неї в клас, а самі студенти – бачать в ній еталон для наслідування. Катерина Костянтинівна заряджає енергією квадратні метри “Монтессорі центру” з 2013 року. Десятки концертів її вихованців, перемоги на конкурсах, робота в журі вокальних проектів, мільярди вольт розрядів блискавок, кіловати хвилювання і десятки тисяч герц звукових хвиль – Вона може все це робити, звичайно ж, завдяки своїй голлівудській усмішці! Катерина закінчила Київський інститут музики ім. Р.М. Глієра, Київський Національний університет культури і мистецтв, а також Київський університет імені Бориса Грінченка за спеціальністю “Артист-вокаліст, педагог естрадного вокалу”. Завдяки виступам у складі кавер бендів, має багатий досвід роботи в таких напрямках вокалу як джаз, соул, блюз, поп, рок. Шлях викладача естрадного вокалу розпочала з 2003 р. Метою ставить завдання навчити своїх студентів насамперед любити і відчувати музику і, завдяки ви­ко­рис­тан­ню різних вокальних практик, – мак­сималь­но розвинути потенціал кожного учня. Педагогічний стаж роботи – 15 років. А ще, найголовніша її робота – бути прекрасною мамою і люблячою дружиною, бути серед уболівальників на змаганнях сина, готувати новинки на кухні для чоловіка і надихати успіхами своїх музичних батьків!
Елена Ступак - Монтессори центр
Олена Ступак
ПЕДАГОГ ЖИВОПИСУ
Олена Ступак – одна з першо­від­крива­чів “Монтессорі центру”, ми познайомилися в 2012 році, коли в нашому класі живопису навчалися всього три студента. Завдяки про­фесіо­наліз­му, напо­легли­вос­ті та неви­черп­ній творчості, Олена сьогодні має най­біль­ший клас студентів, які їй вірять і нескінченно цінують! Новачки кажуть: “Вона тут найкрутіша”, а учні та батьки чекають півроку на вільне місце, щоб записатися до неї в клас. Олена закінчила Криво­різь­кий Націо­наль­ний універ­ситет за фахом “Вчитель образо­твор­чого мистецтва і дизайну”. Успішно захистила диплом по декоративному живопису. Педагогічний стаж роботи – 9 років. Студенти Олени займають призові місця в різних конкурсах малюнків. На перше місце в своїй роботі педагог ставить створення умов для розвитку дитячої фантазії і розкриття потенціалу уяви у дорослих. «Ніяких обмежень у вигляді листа паперу або умовностей – трава зелена, а небо блакитне, не було і бути не може. Людина повинна відчувати різно­маніт­ність навко­лиш­нього світу і не боятися передати його на папері так, як відчуває і бачить. Мистецтво дуже суб’єктивне і не має меж.» Сама Олена є чотирьох-кратної пере­мож­ни­цею і воло­дар­кою кубка 1 місця в за­галь­но­команд­ному заліку серед педагогів України на Все­україн­ському конкурсі-виставці художніх творів #МИСТЕЦТВО.
Элина Сегеденко - Монтессори центр
Еліна Сегеденко
ПЕДАГОГ УДАРНИХ
Еліна Сегеденко – артистка оркестру Націо­наль­ної філар­мо­нії і з 2015 р – педагог ударних в “Монтес­сорі центрі”. У складі Національного оркестру зіграла десятки концертів по Україні і в Києві під час все­україн­сь­ко­го туру легендарної рок-опери «Нотр Дам де Парі». Еліна мала гастролі не тільки по нашій країні, а й у багатьох країнах Європи. Для наших студентів – велика удача вчитися і брати приклад з виконавиці, яка знає, що таке бути справжнім музикантом! Всі студенти Еліни регулярно виступають на сцені, відточуючи сценічну майстерність, педагог завжди поруч і надихає до концертної діяльності своїх вихованців! Еліна Сегеденко закінчила Київський інститут музики ім. Р.М. Глі­єра. Є лауреатом Між­народ­ного конкурсу “Акорди Хортиці”. Педа­го­гіч­ний стаж роботи – більше 5 років. Як вона грає, знають всі наші сусіди! Як вона класно викладає, знають всі мами і діти!
Екатерина Гаращук - Монтессори центр
Катерина Гаращук
ПЕДАГОГ ЖИВОПИСУ
Катерина Гаращук – один з кращих педагогів живопису, графіки та ліплення в “Мон­тес­сорі центрі”. У неї величезний клас студентів, які старанно виробляють картини, скульптури, 3Д фігури і безліч неймовірних сюжетів в своїх творах мистецтва. В її особистій скарбничці – 3 місце серед 190 педагогів з усієї України у Все­україн­сько­му відкритому конкурсі образо­твор­чого мистецтва #МИСТЕЦТВО. А серед численних перемог її учнів – кубок Гран-Прі Все­україн­сько­го конкурсу, не кажучи вже про десятки медалей і дипломів! Катерина закінчила Харківський Національний педагогічний університет ім. Г.С. Ско­во­роди. Педа­гогічний стаж роботи – 6 років. “Навчаю дітей розвивати уяву, мислити творчо, логічно і нестандартно. Кожна дитина індиві­ду­аль­на і наше завдання зберегти цю інди­віду­аль­ність і роз­винути найкращі творчі якості”.
Лилия Ярмоленко - Монтессори центр
Лілія Ярмоленко
ПЕДАГОГ АНГЛІЙСЬКОЇ, РОСІЙСЬКОЇ, УКРАЇНСЬКОЇ, ІСПАНСЬКОЇ, ЯПОНСЬКОЇ МОВ
Лілія Ярмоленко – педагог іноземних мов у Монтессорі центрі: англійської, іспанської, японської, російської та української мов. Ліля – майстер своєї професії і педагог високого професіоналізму. У класі Лілії Олегівни завжди панує порядок і в той же час неймовірно творча атмосфера. Всі студенти цього педагога – і діти, і дорослі – знають, що потрібно ретельно працювати, щоб отримати і закріпити знання і в цьому їм допомагає і надихає їх гуру англійської мови. Лілія закінчила Київ­сь­кий універ­ситет імені Бориса Грін­ченка за спеціальністю “Іноземна філологія”, а також мовні школи: Michael Got’s School (Німеччина), La escuela «Hispania» (Іспанія), отримала спеціальність практикуючого психолога. Педагогічний стаж роботи – понад 10 років. В “Монтессорі центрі” Лілія працює з 2015 року, проводить уроки англійської, японської та іспанської мов, додаткові заняття з класами з по­глиб­ле­ною англійською, тематичні вечори та відкриті уроки, працює з різними віковими групами, займається впровад­женням методо­логічних і психо­логіч­них знань на практиці.
Павел Барабащук - Монтессори центр
Павло Барабащук
ПЕДАГОГ САКСОФОНУ
Павло Барабащук – вірту­оз­ний сак­со­фо­ніст, блискучий ви­ко­на­вець багатьох музичних стилів, учасник концертів, конкурсів і фестивалів. Його студенти постійно виступають і набу­вають навичок роботи справжніх музикантів. Зараз Павло – студент Національної музичної академії ім. П.І. Чай­ков­сько­го по класу саксофона. Є лауреатом Все­україн­ських та Між­народ­них кон­кур­сів і фестивалів в Києві, Львові, Вінниці та Одесі. Учасник і соліст колективів “New Age Sax Quartet”, “TrioSax”, “Ukrainian Saxophone Ensemble”. У 2018 р брав участь у все­світньому конгресі саксофоністів у Загребі. Педа­го­гічний стаж роботи – більше 3 років. На уроках саксофона у Павла панує дружня атмосфера, всі хто хоч раз побуває на цих заняттях – отримують незабутні враження і запа­лю­ються музикою ще більше!
Анастасия Маринчук - Монтессори центр
Анастасія Маринчук
ПЕДАГОГ ВОКАЛУ І ФОРТЕПІАНО
Анастасія Маринчук – один з кращих педагогів, яких коли-небудь Ви можете зустріти! Професіонал своєї справи, який чутливо реагує на студента, якого б віку він не був – 3х років або за 50. Діти в захваті від неї, а дорослі – знаходять в ній фахівця, якому можна повністю довіряти. Анастасія Борисівна закінчила Луганський інститут культури ім.Т.Г. Шевченка за спе­ці­аль­ністю “Музична педагогіка і виховання”. Є лауреатом багатьох Все­україн­ських конкурсів. Педа­гогіч­ний стаж роботи – 15 років. “Мої учні є призерами та лауреатами багатьох вокальних конкурсів. Я дуже люблю музику і намагаюся прищепити цю любов своїм учням.”
Татьяна Димитрова - Монтессори центр
Тетяна Дімітрова
ПЕДАГОГ ВОКАЛУ
Тетяна Дімітрова – одна з старожил “Монтессорі центру”, ми познайомилися ще в 2011 році. За цей час Таня встигла виховати нескінченну кількість тала­но­ви­тих вока­лістів, ви­сту­пила зі своїми студентами і сольно на безлічі концертів! Тетяна Сергіївна – дуже про­фе­сій­на. Її студенти перемагають на Все­україн­ських та Між­народ­них конкурсах, її клас заряджений на роботу над собою, батьки студентів завжди їй допомагають і сприяють у роботі над спільними цілями. Тетяна Дімітрова закінчила Київський Інститут музики ім. Р.М. Глі­єра за фахом вокаліст, ін­стру­мен­та­ліст, артист оркестру, ансамблю; диригент оркестру, ансамблю, а також Національну музичну академію ім. П.І. Чай­ков­сь­кого за фахом концертний виконавець – соліст, диригент, викладач вокаліст, інстру­мен­та­ліст. Педагогічний стаж роботи – 9 років. “Мої учні – лауреати і переможці багатьох Між­народ­них та Все­україн­сь­ких конкурсів:«Kiev Art Time», «Gold Star», «Ми – діти України», Все­україн­ська музична олімпіада «Голос Країни», «Inna-Brovary», «Джерело надії», «Морська Перла (Болгарія), «Art Talent Fest». Я використовую в роботі різні вокальні методики, намагаюся знайти підхід до кожного учня і мак­сималь­но розкрити музичну індиві­дуаль­ність!”
Снежана Мамчич - Монтессори центр
Сніжана Мамчич
ПЕДАГОГ ФОРТЕПІАНО
Сніжана Мамчич – блискуча піаністка і педагог фор­те­піано, про якого можна тільки мріяти! Уважна і про­фесійна – вона завжди точно знає, яку про­гра­му надати своєму студенту, щоб він її вчив із задо­во­лен­ням і вдоско­налю­ючи свої навички. Сніжана Василівна закінчила Київський інститут музики ім. Р.М. Глі­єра по класу форте­піано. Є учасницею і переможницею багатьох конкурсів і музичних олімпіад. Педа­го­гічний стаж роботи – 4 роки. “Веду активну концертну і викладацьку діяльність. Мої учні – лауреати і переможці Все­українських та Між­народ­них конкурсів, таких як: Все­українська музична олімпіада «Голос Країни», Міжнародний конкурс молодих піаністів пам’яті В. Горовиця», «Всеукраїнський конкурс-огляд юних піаністів ім. О. Вери­ків­ської». На уроках фортепіано Сніжани студенти не тільки вчаться добре грати, а й знаходять нового друга в особі свого викладача.
Евгений Панченко - Монтессори центр
Євген Панченко
ПЕДАГОГ УДАРНИХ
Євген Панченко – педагог за покликанням і музикант до кінчиків барабанних паличок! Його уроки – це цікава подорож у світ ударних, в музику, в ритм, звідки зовсім не хочеться йти після 45 хвилин уроку. Євген закінчив Київський інститут музики ім. Р.М.Глі­єра за фахом “Музичне мистецтво, ударні ін­стру­мен­ти”. Стаж роботи за фахом – 6 років. Учні класу Євгена Вікто­ро­вича виступають на музичних концертах і до­ся­га­ють відмін­них результатів у грі на бара­бан­ній установці, вони стають справжніми музи­кан­та­ми вже з перших місяців занять.

Замовити пробний урок

ПОВIДОМЛЕННЯ ДЛЯ ДРУГА