Чому малювання дуже популярне серед дітей

Чому малювання дуже популярне серед дітей

Пізнаючи навколишній світ, діти сприймають його неймовірно яскравим, великим, дитячі враження кардинально відрізняються від вражень дорослих. Так само кардинально відрізняється і емоційна реакція.

Способом малюнка дитині дуже просто передати свій настрій, емоцію, а іноді – повторити в своїй свідомості предмет, який сподобався або справив враження і зафіксувати його на папері. Адже діти малюють виключно те, що їм хочеться зараз, що їм подобається в цю мить.

Таким чином, результат діяльності виходить досить швидко – для малюка трьох років досить 2 – 3 хвилини, щоб зобразити свій будинок, річку або кішку, хай навіть все буде неправильно з точки зору академічного малюнка, адже поки малюку не вистачає знань.

На уроках малювання, особливо перших, педагог будує програму так, щоб учень закінчив свій малюнок за одне заняття. Тоді не залишається почуття незавершеності і учень має закінчену роботу як результат своїх старань. Такий педагогічний прийом є традиційним і поширеним в художніх школах.

Отже, уроки малювання займають лідируючі місця в дозвіллі дітей, тому що:

  • фарбами легко передавати свої емоції, “виливати” настрій на папір;
  • результат роботи видно досить швидко, в порівнянні з заучуванням мелодії на піаніно – малюнок виходить моментально, за годину!
  • художніх технік і матеріалів так багато, що заняття в художній школі залишаються цікавими досить довго, протягом декількох років дитині буде про що дізнатися нового і отримати враження;
  • уроки живопису в студіях зазвичай проходять в групі дітей одного віку і рівня знань, таким чином учні соціалізуються, набувають друзів і однодумців, проводять час в цікавих тематичних бесідах;
  • уроки малювання для дітей залишаються популярними і в роки швидкого прогресу, тому що яскраві фарби і кольори можуть конкурувати з яскравими картинками інстаграму, особливо, якщо ти створюєш їх сам!

Запрошуємо на уроки живопису і малювання для дітей і дорослих!

Наші авторські відео на тему малювання:

Методика малювання кольоровими олівцями
Методика малювання гуашшю
Вчіться малювати в “Монтессорі центрі”!
Як стати художником, “Монтессорі центр”
Промо-ролик конкурсу малюнків “ChildOpenArt”
Конкурс дитячих малюнків “ChildOpenArt” -XII
Конкурс дитячих малюнків “ChildOpenArt-2015 року, січень”
Урок в Художній студії “Монтессорі центру”, Скульптура
Урок в Художній студії “Монтессорі центру”, Декупаж
Педагог “Монтессорі центру” Ольга Андреєва в ефірі “Рано вранці”
На уроці живопису
Уроки живопису та малювання в “Монтессорі центрі”

Замовити пробний урок

X