ХУДОЖНЯ ШКОЛА «МОНТЕССОРІ ЦЕНТРУ»

Мистецька освіта дуже затребувана в сучасному суспільстві. Її безсумнівні плюси полягають в тому, що здатність висловити думку в образотворчому мистецтві є навичкою, застосовуваною в будь-якій професії. Ерудованість, притаманна тим, хто має відношення до художньої освіти, формує повноцінну особистість. Такі люди можуть підтримати розмову на високі теми, розбираються в стилях мистецтва і відрізняються високими розумовими здібностями.

Привити дитині любов до мистецтва з раннього дитинства – завдання кожного люблячого батька. Таким чином ви не тільки сприяєте всебічному розвитку дитини, але й робите величезний внесок в його майбутнє.

Читати повністю →

Художня школа “Монтессорі центру” ставить собі за мету розвиток творчого потенціалу кожної дитини, який закладений в нього природою. Ми діємо м’яко і максимально педагогічно, застосовуємо традиційні і сучасні монтессорі-методики, головна особливість яких у визнанні за кожною дитиною права на помилку, сприянні всебічного розвитку особистості в гармонії з собою і навколишнім світом. Ми не ставимо оцінок, ми вчимо кожен день робити маленькі кроки до досягнення досконалості в тій чи іншій сфері.

Уроки малювання і живопису в студії “Монтессорі центру” проходять в теплій і дружній атмосфері. Класи обладнані всім необхідним для повноцінного навчання та творчості, вам знадобиться лише мінімальний індивідуальний набір паперу, пензликів і фарб. На уроках малювання для дітей в нашій дитячій школі мистецтв учні пізнають не тільки техніки образотворчого мистецтва, а й приділяють увагу історії мистецтва, назвам і відмінностям стилів різних діячів, вчаться від­різ­ня­ти роботи одного ху­дож­ника від іншого.

Заняття проводяться педагогами з художньою освітою, які стають справжніми друзями і провідниками в світ мистецтва для учнів, а не просто наставниками.

Успіх дитини в образотворчому мистецтві багато в чому залежить від викладача і його манери донести інформацію. Кожен художник або скульптор мають власний стиль, який передається їх учням. Тому дуже важливо знайти такого педагога, стиль якого максимально розкриє талант дитини.

Учні, які проходять курси в художній студії в “Монтессорі центрі”, традиційно є учасниками престижних виставок. Це говорить про те, що наші педагоги можуть знайти підхід до кожного юного художника і проявити його талант повною мірою. Діти займаються з за­до­во­лен­ням, без величезних навантажень. Вони відчувають любов педа­го­га до своєї справи і до кож­ного учня.

Художня школа “Монтессорі центр” сприяє розвитку в учнів власного стилю, без примусу до дотримання якоїсь однієї техніки. Для досягнення такого рівня майстерності велику увагу під час навчання приділяється базовим знанням. При цьому рівень освіти наших педагогів настільки високий, що навчання не пускається на самоплив, а полягає у формуванні художнього смаку у дитини і направлення його творчості в потрібне русло.

Школа малювання в Києві “Монтессорі центр” веде набір дітей та дорослих будь-якого віку і рівня підготовки. Пориньте у світ пре­крас­ного разом з нами!

НАШІ КОНКУРСИ

Студенти «Монтессорі центру» мають унікальну можливість вивчати мистецтво не тільки в рамках своєї школи, але й отримувати безцінний досвід на Всеукраїнських конкурсах-виставках, де беруть участь художники з усієї України.

Команда «Монтессорі центру» з 2014 р активно займається організацією Всеукраїнського відкритого конкурсу-виставки образотворчого мистецтва #МИСТЕЦТВО, а також щомісяця серед наших студентів проходить онлайн-конкурс “ChildOpenArt”, який об’єднує вже тисячі уні­каль­них картин в онлайн гале­реї www.childopenart.com

Наші студенти завжди активно беруть участь в конкурсах і показують високі результати, надихаючись на нові успіхи і досягнення!

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ВІДКРИТИЙ КОНКУРС ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА
Всеукраїнський відкритий конкурс образотворчого мистецтва #МИСТЕЦТВО – багатопрофільний некомерційний конкурс-виставка, що проводиться під патронатом видатного художника-графіка, педагога, ректора Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури, народного художника України, президента Національної академії мистецтв України, лауреата Національної премії України імені Тараса Шевченка Андрія Володимировича Чебикіна. Конкурс проводиться два рази на рік. У жовтні 2018 г. «Монтессорі центр» зайняв 1 місце в загальнокомандному заліку серед навчальних закладів України (в загальнокомандному заліку взяли участь 100 шкіл мистецтв, студій і вузів). Також переможцями загальнокомандного заліку серед викладачів живопису стали наші педагоги: Олена Ступак – 1 місце, Анна Задкова – 3 місце (серед 132 викладачів України).
КОНКУРС-ВИСТАВКА ДИТЯЧИХ МАЛЮНКІВ
Конкурс-виставка дитячих малюнків «CHILDOPENART.COM» – освітній проект, створений «Монтессорі центром». Конкурс-виставка проводиться щомісяця, в ньому беруть участь тільки учні наших шкіл – від 60 до 100 учасників в місяць. Конкурс “ChildOpenArt.com” проходить з травня 2014 року і був одним з перших пілотних проектів Google Open Gallery.

Замовити пробний урок

X