Музична школа для дорослих і дітей

СИЛЬНИЙ ГОЛОС І ВІРТУОЗНА ГРА НА МУЗИЧНИХ ІНСТРУМЕНТАХ – ЗДІЙСНИ МРІЮ!

Ви ніколи не співали, але мрієте підкорювати своїм голосом з перших нот? Хочете розвинути в дитині артистичність, музикальність і побачити, як йому аплодує весь зал? Розкрийте максимум свого таланту і таланту ваших дітей в музичній школі мережі шкіл мистецтв «Монтессорі центр»!

Заняття музикою для дітей і дорослих в нашій школі дають можливість не тільки навчитися основам вокалу і гри на музичних інструментах, а й виступати на сцені, брати участь в конкурсах, завойовувати славу і визнання.

Дитяча музична школа «Монтессорі центр» проводить навчання мистецтву вокалу і музики дітей різного віку. Для наймолодших ми розробили спеціальну програму на базі монтессорі-методики. Для дітей старшого віку і дорослих відкриті напрямки вокалу, навчання по оволодінню клавішними, струнними і духовими інструментами.

Читати далі →

Наш підхід до навчання дозволяє проводити уроки цікаво, з видимим результатом вже після першого заняття. Педагоги нашої музичної школи є визнаними фахівцями в області музичної освіти. Індивідуальний підхід до кожного, незалежно від його віку і досвіду, помножений на високий професіоналізм педагога дають вражаючі результати. Відсутність системи оцінок і терпляча робота над помилками разом з учнем дають можливість стрімко йти до наміченої мети.

Ми не просто даємо сухий матеріал в нашій музичній школі в Києві, ми вчимо розуміти музичні твори, творити їх самим і отримувати від цього задоволення.

Ніхто не позбавлений музикальності, а розвиток таланту в музиці підвищує інтелект, розвиває старанність, вчить схоплювати матеріал “на льоту” і тут же застосовувати його на практиці. Додайте до цього розвиток артистизму, подачі на сцені, виховання музичного смаку і прагнення до перемог – і у дитини на все життя залишиться вміння висловлювати свої почуття і емоції, розкриється його творчий потенціал.

Заняття за нашою програмою розвивають у дітей дрібну моторику, яка важлива саме в перші роки життя. Дитина пізнає музичні інструменти кінчиками пальців, що включає в роботу всі відділи мозку. На заняттях співу діти навчаються правильно дихати, керувати звуками, завдяки чому їх дихальний апарат розвивається правильно, запобігається багато хвороб носоглотки, закладається база для правильного мовлення.

Наші учні – лауреати і призери всеукраїнських і міжнародних конкурсів мистецтва. Систематична участь в таких заходах не тільки дозволяє їм постійно вдосконалюватися, а й залучає в дивовижний світ виступу на сцені. Що може бути яскравіше спогадів про блискучі виступи під овації залу!

Ми постійно вдосконалюємось, впроваджуємо новітні методики, кожен семестр оновлюємо музичні інструменти, підвищуємо кваліфікацію педагогів і якість освіти. На нас рівняються інші школи, але нікому не вдається перевершити нас.

Приходьте до нас на уроки музики в Києві в «Монтессорі центр» за зручною для вас адресою, ми підберемо для вас розклад, допоможемо визначитися з напрямком навчання і зробимо все можливе, щоб ваш музичний шлях був легким і захоплюючим!

НАШІ КОНКУРСИ

Студенти «Монтессорі центру» мають унікальну можливість виступати не тільки на шкільних концертах, а й на Все­укра­їн­ських кон­кур­сах на великих сценах.

Команда «Монтессорі центру» з 2014 р. активно займається організацією музичних змагань: Все­україн­ська музична олімпіада «Голос Країни», Все­україн­ський від­критий конкурс піаністів імені С.С. Про­коф’єва PIANO.UA, Все­україн­ський відкри­тий вокальний і хоровий конкурс VOCAL.UA.

Наші студенти завжди активно беруть участь в кон­курсах і пока­зують високі резуль­тати, нади­хаючись на нові успіхи і досяг­нення!

Все­україн­ський від­критий конкурс піаніс­тів імені С.С. Про­коф’єва
Все­україн­ський від­критий конкурс піа­ністів імені С.С. Про­коф’єва «PIANO.UA» проводиться з метою виявлення тала­но­витих україн­ських музичних виконавців, підвищення виконавської майстерності учнів, студентів і педагогів музичних установ України, підвищення рівня престижу музичних спеціальностей, обміну творчими досяг­нен­нями між музикантами.
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ВІДКРИТИЙ ВОКАЛЬНИЙ І ХОРОВИЙ КОНКУРС
У Всеукраїнському відкритому вокальному та хоровому конкурсі «VOCAL.UA» можуть брати участь українські та зарубіжні музиканти. В тому числі, професійні музичні виконавці, а також учні, студенти та педагоги середніх і вищих навчальних закладів Міністерства культури України та Міністерства освіти і науки України, а також позашкільних навчальних закладів країни. У грудні 2018 р. «Монтессорі центр» зайняв 3 місце в загальнокомандному заліку серед музичних навчальних закладів України.
ВСЕУКРАЇНСЬКА ВІДКРИТА МУЗИЧНА ОЛІМПІАДА
Всеукраїнська відкрита музична олімпіада «Голос Країни» – найбільші відкриті Всеукраїнські комплексні музичні змагання, які проводяться за підтримки Міністерства культури України, Національної спілки композиторів України, Національної академії мистецтв України, Національної музичної академії України імені П.І. Чайковського, Державного науково-методичного центру утримання культурно-мистецької освіти і під патронатом видатного українського композитора, Героя України, народного артиста України, лауреата Національної премії України імені Тараса Шевченка Євгена Станковича. У листопаді 2018 р. «Монтессорі центр» зайняв 2ге місце в загаль­но­команд­ному заліку серед музичних навчаль­них зак­ладів України.
«КОНЦЕРТИ ПО СУБОТАХ»
МУЗИЧНИЙ ПРОЕКТ
Музичний проект «КОНЦЕРТИ ПО СУБОТАХ» був створений «Монтес­сорі центром» в 2012 р. спеціально для учнів музичних шкіл. На «КОНЦЕР­ТАХ ПО СУБО­ТАХ» наші учні роблять свої перші малень­кі кроки до великої сцени, від­точують свою майстер­ність і про­ходять відбіркові тури для участі у все­україн­ських та між­народ­них кон­курсах.

Замовити пробний урок

X