ШКОЛА ТАНЦІВ У «МОНТЕССОРІ ЦЕНТРІ»

Пластика і грація, вміння тримати поставу і здатність керувати своїм тілом – навички, які необхідно прививати дітям з самого дитинства. Уроки в танцювальній школі “Монтессорі центру” подарують дітям не тільки неймовірний захват від процесу навчання, але й зроблять внесок в їх майбутній фізичний і розумовий розвиток.

На заняттях різними танцювальними напрямками наші учні освоюють техніки виконання, різні базові та сучасні стилі танцю. Наші педагоги велику увагу приділяють музичному розвитку дітей – здатність чути музику і рухатися в такт з нею, ловити настрій мелодії і передавати його своїм тілом.

Читати повністю →

Курси танців в школі хореографії “Монтессорі центру” сприяють розвитку акторських здібностей. У танці мало рухатися під музику, треба навчитися управляти мімікою, налагодити взаємодію з публікою, передати своїми рухами певний сенс.

Велике значення для майбутнього дітей мають навички виступу перед великою аудиторією. Студія танців для дітей розкріпачує замкнутих дітей і вчить непосид зосереджуватися на моменті тут і зараз. Такі знання і вміння дозволяють їм в майбутньому без страху не тільки танцювати на сцені, а й публічно виступати.

Танцювальна студія в Києві в школах “Монтессорі центру” проводить групові та індивідуальні заняття. Діти вчаться працювати в команді, бути єдиним цілим з усім колективом.

Досягнення абсолютної синхронності в рухах можливо тільки шляхом регулярної кропіткої праці. Це вчить дітей ніколи не здаватися в русі до заповітної мети. Сольні номери вчать великій особистій відповідальності кожного учня. Опинившись один на один з великою сценою, танцюрист зливається з музикою і повинен вміти тримати увагу цілого залу тільки на собі.

Школа танців “Монтессорі центру” регулярно організовує концерти і власний фестиваль хореографії “Петі Па Фест”, щоб подарувати учням незабутній досвід овацій залу і набути досвіду концертної діяльності. Наші учні завжди з хвилюванням готуються до кожного виходу, заряджаються енергією публіки і з насолодою купаються в оплесках.

Наші педагоги є визнаними професіоналами своєї справи, з трепетом ставляться до своєї творчості і до кожного учня. Ми ніколи не сваримо за помилки і не ставимо оцінки, не сковуємо рамками чисту творчість, прагнемо розвивати природний талант кожного танцюриста. Учням, які освоїли з успіхом базову програму навчання, ми прагнемо допомогти знайти власний стиль виконання.

Набір до школи танців “Монтессорі центру” проводиться для дітей і дорослих будь-якого віку і рівня базової підготовки. Ми пропонуємо приємні ціни в поєднанні з навчанням високо професійного рівня. Танцюйте разом з нами, беріть участь і перемагайте у всеукраїнських та світових конкурсах, насолоджуйтеся музикою і танцем!

НАШІ КОНКУРСИ

Студенти «Монтессорі центру» мають унікальну можливість виступати не тільки на шкільних концертах, а й на Всеукраїнських конкурсах на великих сценах.

Команда «Монтессорі центру» з 2014 р. активно займається організацією фестивалю хореографії “Петі-Па Фест”. Наші студенти завжди активно беруть участь в конкурсах і показують високі результати, надихаючись на нові успіхи і досягнення!

ФЕСТИВАЛЬ СУЧАСНОЇ І КЛАСИЧНОЇ ХОРЕОГРАФІЇ
Фестиваль сучасної та класичної хореографії «PETITTPAS.DANCE» проводиться «Монтессорі центром» два рази на рік, починаючи з 2013 р У фестивалі беруть участь учні та викладачі «Монтессорі центру».
«КОНЦЕРТИ ПО СУБОТАХ»
МУЗИЧНИЙ ПРОЕКТ
Музичний проект «КОНЦЕРТИ ПО СУБОТАХ» був створений «Монтессорі центром» в 2012 р. спеціально для учнів музичних шкіл. На «КОНЦЕРТАХ ПО СУБОТАХ» наші учні роблять свої перші маленькі кроки до великої сцени, відточують свою майстерність і проходять відбіркові тури для участі у всеукраїнських та міжнародних конкурсах.

Замовити пробний урок

X