Богдан Корнієнко

“Що стосується викладання Катя показала себе з найкращої сторони. Вона знає як мотивувати студента і розуміє, що саме треба вчити саме зараз. Не слідкуючи визначиній “програмі” Катя швидко створює окрему програму для кожного свого студента. Таким самим роблячи подачу матеріалу максимально ефективним.

Заняття з Катериною – одна з най-швидкоплинних речей, що може бути. Всі уроки на стільки цікаві, що інколи забуваєш про все. Її жвавливість і повнота енергії запалює. Любов цього викладача до музики і свого діла настільки надихає, що під час занять музика сама грається. А після занять мотивує робити домашні завдання.

Вибір хорошого викладача для мене є дуже важливим. Будучі прискіпливим до викладачів, Катя є єдиною хто перевершила всі мої очікування. Всі нові спроби занять з іншими викладачами були невдалі. Рівного Каті викладача знайти дуже складно (не впевнений що в моєму випадку це взагалі можливо).

Незважаючи на всі переваги, слід пам’ятати, що Катя змусить тяжко працювати будь-кого. В результаті: виходити мокрим з кабінету стандартна річ. Хоча це можна порівняти з болями в мускулах після хорошого тренування на спортивному майданчику. Особисто я насолоджувався всіми заняттями і з нетерпінням чекаю можливості попрацювати з Катьою ще.

P.S. Враховуючи перспективи публікації дозволяється цензура 🙂

P.P.S Викласти думки на папір доволі складна штука. Тому, підсумуючи, хотів би, щоб ви знали, що ви для мене найкращий викладач :)”

Sign up for a trial lesson

X