PRICES


Subscription prices “At school”

Lessons in subscription Individual lessons Group lessons *
1 lesson
365 UAH
$14
€11
995 RUB
250 UAH
$9
€8
680 RUB
4 lessons
1260 UAH
$46
€39
3430 RUB
800 UAH
$30
€25
2180 RUB
8 lessons
2360 UAH
1840 UAH.
$86
$66
€73
€54
6427 RUB
4800 RUB
1440 UAH.
920 UAH.
$53
$33
€44
€27
3920 RUB
2400 RUB
12 lessons
3540 UAH
2760 UAH
$129
$98
€109
€81
9640 RUB
7200 RUB
2160 UAH
1380 UAH
$79
$49
€67
€41
5880 RUB
3600 RUB
16 lessons
4720 UAH
3680 UAH
$172
$131
€145
€108
12850 RUB
9600 RUB
2880 UAH
1840 UAH
$105
$66
€89
€54
7843 RUB
4800 RUB
24 lessons
7080 UAH
5520 UAH
$259
$197
€218
€162
19280 RUB
14420 RUB
4320 UAH
2760 UAH
$158
$98
€133
€81
11760 RUB
7200 RUB
32 lessons
9440 UAH
7360 UAH
$345
$262
€290
€217
25700 RUB
19230 RUB
5760 UAH
3680 UAH
$210
$131
€177
€108
15680 RUB
9600 RUB
70 lessons
20650 UAH
16450 UAH
$726
$578
€597
€475
54600 RUB
43500 RUB
12600 UAH
8400 UAH
$443
$295
€364
€243
33300 RUB
22200 RUB

Trial lesson individually – 165 UAH
Trial lesson in the group – 95 UAH
Trial lesson individually – $6
Trial lesson in the group – $4
Trial lesson individually – €5
Trial lesson in the group – €3
Пробный урок индивидуально – 450 RUB
Пробный урок в группе – 260 RUB


 * 2 to 10 students study in a group

  1. 1. Our subscriptions do not have a period of use!
  2. 2. Warn us about your absence from the lesson in 24 hours.
  3. 3. We will not be able to save payment for the lesson if you did not warn us about the absence on time.

Subscription prices “At home”

Lessons in subscription Individual lessons Group lessons *
1 lesson
420 UAH
$15
€14
1140 RUB
200 UAH
$8
€7
545 RUB
4 lessons
1480 UAH
1230 UAH
$54
$47
€46
€43
4030 RUB
3403 RUB
740 UAH
615 UAH
$27
$24
€23
€22
2015 RUB
1702 RUB
8 lessons
2960 UAH
2460 UAH
$108
$93
€91
€86
8060 RUB
6807 RUB
1480 UAH
1230 UAH
$54
$47
€46
€43
4030 RUB
3404 RUB
12 lessons
4440 UAH
3690 UAH
$162
$139
€137
€129
12090 RUB
10210 RUB
2220 UAH
1845 UAH
$81
$70
€68
€63
6040 RUB
5100 RUB
16 lessons
5920 UAH
4920 UAH
$216
$185
€182
€170
16120 RUB
13610 RUB
2960 UAH
2460 UAH
$108
$94
€91
€85
8060 RUB
6800 RUB
24 lessons
8880 UAH
7380 UAH
$324
$279
€274
€250
24180 RUB
20420 RUB
4440 UAH
3690 UAH
$162
$140
€137
€120
12090 RUB
10200 RUB
32 lessons
11840 UAH
9840 UAH
$432
$370
€365
€340
32240 RUB
27220 RUB
5920 UAH
4290 UAH
$216
$180
€182
€170
16120 RUB
13600 RUB
70 lessons
25900 UAH
21000 UAH
$910
$738
€748
€607
68500 RUB
55500 RUB
12950 UAH
10500 UAH
$465
$369
€374
€303
34250 RUB
27770 RUB

 * 2 to 4 students study in a group

  1. 1. Our subscriptions do not have a period of use!
  2. 2. Warn us about your absence from the lesson in 24 hours.
  3. 3. We will not be able to save payment for the lesson if you did not warn us about the absence on time.

Subscription prices “ONLINE”

Lessons in subscription Individual lessons Group lessons *
1 lesson
330 UAH
$12
€11
900 RUB
190 UAH
$7
€6
520 RUB
4 lessons
1320 UAH
$48
€41
3600 RUB
760 UAH
$28
€23
1080 RUB
8 lessons
2640 UAH
2120 UAH
$96
$76
€81
€62
7200 RUB
5540 RUB
1520 UAH
1000 UAH
$55
$36
€46
€30
4160 RUB
2600 RUB
12 lessons
3960 UAH
3180 UAH
$144
$114
€122
€94
10800 RUB
8300 RUB
2280 UAH
1500 UAH
$83
$54
€70
€44
6240 RUB
3900 RUB
16 lessons
5280 UAH
4240 UAH
$192
$151
€163
€125
14400 RUB
11100 RUB
3040 UAH
2000 UAH
$110
$71
€94
€59
8320 RUB
5220 RUB
24 lessons
7920 UAH
6360 UAH
$288
$227
€244
€187
21600 RUB
16600 RUB
<
4560 UAH
3000 UAH
$166
$107
€140
€88
12480 RUB
7840 RUB
32 lessons
10560 UAH
8480 UAH
$384
$302
€325
€250
28800 RUB
22200 RUB
6080 UAH
4000 UAH
$221
$142
€187
€118
16640 RUB
10450 RUB
70 lessons
23100 UAH
17500 UAH
$812
$615
€667
€506
61100 RUB
46300 RUB
13300 UAH
8000 UAH
$467
$281
€384
€231
35200 RUB
21200 RUB

Trial lesson individually – 165 UAH.
Trial lesson in the group – 95 UAH.
Trial lesson individually – $6
Trial lesson in the group – $4
Trial lesson individually – €5
Trial lesson in the group – €3
Пробный урок индивидуально – 450 RUB
Пробный урок в группе – 260 RUB


 * 2 to 5 students study in a group

  1. 1. Our subscriptions do not have a period of use!
  2. 2. Warn us about your absence from the lesson in 24 hours.
  3. 3. We will not be able to save payment for the lesson if you did not warn us about the absence on time.

Online lessons are a great opportunity to remotely learn from the best teachers and not spend money and time on the road! For online lessons you will need the Internet, any gadget and good mood! To organize online video lessons, we use the Google Meet and Google Classroom platforms.




We teach the following subjects online

ONLINE Lessons
discounts at Montessori Center

Sign up for a trial lesson

X