Март, 2015

27март10:0010:00Мої скарби

Показать

Подробнее

Нещодавно я відкрила для себе дивну гру іноземних слів у прізвищі видатного педагога Марії Монтессорі – “mon” – у перекладі з французької – “мій”, а “tesoro” – в перекладі з італійської – “скарб”. Дякую за це відкриття бізнес-партнеру, який багато подорожує і в одній з наших бесід відкрив цей “мікс” у прізвищі Монтессорі.
Ми не вибираємо собі ні імені, ні прізвища, але кажуть, що ім’я та прізвище – це якийсь портрет людини… Монтессорі присвятила все життя педагогіці і дітям, і передала свій скарб – методику – нам, нащадкам і послідовникам.
Мої скарби – це учні шкіл “Монтессорі центру”… Це діти і дорослі, які прийшли вчитися мистецтву і займатися творчістю, ми разом з ними робимо величезний внесок у естетичну освіту на Україні. Значну роль у розвитку позашкільної та естетичної освіти відіграють два проекти – конкурс дитячих малюнків “ChildOpenArt” і Музична олімпіада “Голос Країни”.
Конкурс дитячих малюнків “ChildOpenArt” стартував у квітні 2014 року. Компанія Google офіційно надала програмне забезпечення та первинне супровід онлайн-галереї www.childopenart.com. Сайт побудований на унікальній технології Google Open Gallery. Сьогодні – це щомісячний конкурс, де змагаються за призові місця та Гран-Прі кілька сотень учнів художніх шкіл.
Музична олімпіада “Голос Країни” – перша в Україні Музична олімпіада, де мають можливість змагатися учні спеціалізованих музичних навчальних закладів – музичних шкіл, студій, училищ і вузів. До участі запрошуються юні талановиті виконавці віком від 3 до 35 років у 12 номінаціях і 3 жанрах. Олімпіада цікава тим, що до змагань допускаються не тільки вокалісти, як на телевізійному конкурсі, але й інструменталісти – піаністи, скрипалі, гітаристи і багато інших номінації. Всі умови опубліковані на офіційному сайті Олімпіади www.goloskrajini.ua
У кожній віковій групі розігруються призові місця – золоті, срібні та бронзові медалі. Гран-Прі Олімпіади – це грошовий приз, який отримує найяскравіший виконавець. “Монтессорі центр” провів уже чотири Олімпіади. На Олімпіаді 15 березня 2015 Гран-Прі виграв 11-річний учень музичної школи м. Києва Антоніо Бразільєро Джонсон. Посилання на виступ Антоніо на Олімпіаді 15.03.2015
Мета Олімпіади “Голос Країни” – це виявити і заохотити талановитих початківців музикантів, відзначити і нагородити їх викладачів і навчальні заклади.
Як голова оргкомітету Олімпіади я вірю в її велике майбутнє. Ми разом з незалежними членами журі зробимо максимально все можливе для виявлення та просування талановитих дітей України. Це і є “мої скарби”…
З любов’ю,
Анна Росенко

Sign up for a trial lesson

X