Август, 2013

21авг10:0010:00Спів збільшує тривалість життя

Показать

Подробнее

Шведські вчені Університету Гетеборга з’ясували, що хоровий спів подовжує життя. Спів так само як і йога допомагає контролювати стан організму і поліпшити роботу серця. Правильний спів, особливо хоровий, стабілізує серцево-судинну систему.
На підставі проведених експериментів було виявлено, що мелодія і ритм музики безпосередньо впливають на серце людини. що співає. Тобто, щоб потрапити в унісон з музикою, серцевий ритм прискорюється або сповільнюється, пише британська газета Express. Під час співу в хорі між учасниками відбувається синхронізація, що призводить до заспокійливого впливу, дозволяючи організму відпочити як морально, так і фізично.
“Спів регулює діяльність так званого блукаючого нерва, який відповідає за емоційність і комунікабельність, а також впливає на наш вокальний тембр”, – стверджує вчений Гетеборзького університету Бйорн Вікхофф. Саме цей нерв, на думку вченого, пов’язує серцевий ритм, пульс, дихання і спів.
Крім того, вчені з Гарварду і Єля провели своє дослідження, яке показало, що в Коннектикуті (штат, де більша частина населення співає в хорі) тривалість життя одна з найвищих. Співати радять і хворим на рак. За даними Університету в Кардіффі (Великобританія), у пацієнтів, які співають, більше шансів на одужання, повідомляє портал “Медвісті”.

Sign up for a trial lesson

X