Июнь, 2018

12июнь08:1908:19Відбувся наш концерт в "Ін-джазі"

наш концерт в

Показать

Подробнее

10 червня 2018 відбувся концерт наших учнів і викладачів на сцені “In-Jazz.Live”.
Успішно виступили всі студенти наших шкіл! Музична школа в Києві “Монтессорі центр” підготувала різноманітні виступи учнів, які регулярно і справно відвідують уроки вокалу, уроки фортепіано, уроки барабанів, уроки гітари, уроки скрипки, уроки саксофона. Наша школа – найкраща музична школа для дітей і дорослих в Києві!

Ми запрошуємо всіх бажаючих приєднатися на уроки музики для дітей і дорослих! Наша школа працює також як музична школа для дорослих в Києві, так що не втрачайте часу влітку! Записуйте на курси вокалу в Києві в “Монтессорі центрі”! Тим більше, що до 15 червня діють знижки -50% на уроки вокалу для дітей і дорослих!

Художня школа “Монтессорі центру” також підбила підсумки місяця і ми оголосили імена переможців конкурсу малюнків “ChildOpenArt”. Уроки малювання для дітей – один з провідних напрямків в наших школах мистецтв. Конкурс дитячих малюнків стартував ще в 2014 році і регулярно проходить щомісяця! Сотні робіт дитячої творчості “виробляються” в наших творчих майстернях! Записуйтеся на уроки малювання для дітей в Києві в “Монтессорі центрі” і приєднуйтесь до нашої творчої і яскравою діяльності! Уроки живопису і малюнка – це відмінне дозвілля і можливість проявити свої таланти! Також у нас проходять уроки ліплення, уроки скульптури, уроки дизайну одягу, уроки мультиплікації, уроки пісочної анімації і багато іншого! Школа мистецтв “Монтессорі центр” працює і влітку!

Студія хореографії “Монтессорі центру” – це найкраща школа танців в Києві! Ми запрошуємо на уроки балету і уроки сучасних танців! Наші хореографічні зали мають зручне розташування в центрі столиці (вул. Дмитрівська, 46) і на Подолі (вул. Введенська, 26). Наші учні виступають на кращих сценах, набирають свій сценічний досвід і відчувають себе впевнено в танці! Приєднуйтесь на уроки хореографії в Києві! Зараз діє акція -50% на уроки хореографії для новачків! Чекаємо на Вас!

Sign up for a trial lesson

X