Август, 2019

01авг10:0010:00ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ "МОНТЕССОРІ ЦЕНТР"!

Киевская школа искусств Монтессори центр

Показать

Подробнее

Сьогодні нашій улюбленій школі виповнилося 8 років!
За цей немаленький термін колектив Монтессорі центру збільшився і зміцнів. Ми з упевненістю можемо стверджувати, що у нас працюють найкращі, найталановитіші, найкреативніші, найдобріші педагоги і навчаються найталановитіші і працьовиті студенти.
На сьогоднішній день “Монтессорі центр” – це музична школа, художня школа, школа танців, школа англійської мови. Навчитися музичному мистецтву Вам допоможуть: уроки фортепіано, уроки вокалу, уроки гітари, уроки ударних, уроки скрипки, уроки саксофона, уроки флейти, уроки віолончелі. Для самих маленьких студентів – уроки раннього розвитку. Навчиться малювати у нас можна, записавшись на уроки живопису. Уроки балету і уроки сучасної хореографії, безумовно, принесуть користь і задоволення. Уроки англійської мови знадобляться в житті кожного.
День народження – це завжди привід підвести підсумки і поставити нові цілі і завдання. Нехай всі труднощі залишаться в минулому, а попереду чекає тільки успіх! Бажаємо нашій школі процвітання, вдалих проектів, насичених подій і звичайно ж, ще більше учнів!

 

Sign up for a trial lesson

X