Ноябрь, 2014

14ноя10:0010:00Вітаю переможців конкурсу дитячих малюнків "ChildOpenArt"

Показать

Подробнее

Щиро вітаю переможців конкурсу дитячих малюнків “ChildOpenArt”.
В жовтня 2014 року призи отримали 38 юних художників за свої найкращі роботи. Найприємніше і зворушливе в конкурсі – це нагородження переможців медалями та кубками.
Кілька слів про проект …
В рамках новітнього програмного забезпечення компанії Google – Google Open Gallery, створена онлайн-галерея www.ChildOpenArt.com. Цей сайт і зараз розміщений на домашній сторінці Google Open Gallery. Засновником цього проекту в Україні є школа мистецтв “Монтессорі центр”.
Нагородження переможців конкурсу ChildOpenArt проходить щомісяця. Школа “Монтессорі центр” дуже любить проводити торжество в ресторані “Вино Град” – де панує світла, витончена і, можна сказати, королівська атмосфера. Унікальна можливість, яку дарує ресторан для проведення мистецького конкурсу – це проектор, на якому всі гості можуть бачити картину переможця на великому екрані.
В залі під час урочистості присутні конкурсанти, їхні батьки, педагоги та учні “Монтессорі центру”. Окрасою конкурсу художників є виступи учнів і викладачів музичної школи.
Зараз у всю йде підготовка до проведення конкурсу “ChildOpenArt – 2014, листопад”, який відбудеться на початку грудня. Бажаючі брати участь в конкурсі вже надсилають свої роботи в електронному вигляді для розміщення в онлайн-галереї та подальшого голосування.

Sign up for a trial lesson

X