Сентябрь, 2011

30сен10:0010:00Журнал "Фокус" від 01.10.2011 р.

Показать

Подробнее

Співають всі. Українці штурмують музичні школи та вокальні студії
Ганна Росенко з Art School International вважає, що причина буму в музичних школах – пісенні талант-шоу на телебаченні.
За спостереженнями директора київської школи Art School International Ганни Росенко, більшість учнів – нудьгуючі офісні працівники у віці від 20 до 35 років.
“Найпопулярніше зараз – вокал, – розповідає Фокусу пані Росенко. – Кожного дня дзвонять і запитують, чи можемо ми навчити співати”. Ганна відкрила свою школу місяць тому, і вже зараз в розкладі практично немає порожніх місць. А в перший понеділок вересня вона взагалі не встигала відповідати на дзвінки. Причиною ажіотажу стали пісенні талант-шоу на українському телебаченні. Люди, натхненні різким зльотом і коротким шляхом до слави переможців “Х-фактора”, “Фабрики зірок”, мріють повторити успіх щасливчиків.
Мрія стати знаменитим – не єдина причина, з якої беруть уроки музики і вокалу. Є серед учнів і такі, хто втомлюється від одноманітних офісних буднів і після роботи приходить на уроки співу “відриватися”. Анна Росенко згадує дівчину, банківську працівницю, яка на заняттях так самозабутньо знімала стрес, виконуючи пісню “Пішов геть!” групи “ВІА Гра”, що було чутно на весь мікрорайон. 26-річний Андрій Веретинський у вільний від роботи в столичному рекламному агентстві час бере уроки гри на фортепіано. Молодий чоловік давно пише електронну музику на аматорському рівні і нарешті вирішив зайнятися цим всерйоз. Всесвітньої слави і заповнених стадіонів він не прагне – просто хоче займатися чимось ще, крім роботи.
Ще одна причина, яка змушує займатися музичною освітою, – популярність караоке-клубів і барів. “Кажуть, хочу стати королевою караоке. Навчіть мене”, – посміхається Росенко. Її друг, який закінчив консерваторію по класу скрипки, в 31 рік теж вирішив записатися на уроки вокалу – йому не дає спокою полум’яна любов до творчості Григорія Лепса. Тепер молодий чоловік слухає в машині “мінусовки” (мелодія без вокалу) і підспівує зі знанням справи.

Sign up for a trial lesson

X